karre2006: (куцн)
[personal profile] karre2006
  Знаю багато кого дивує і обурює миролюбність нашого ліберального уряду. М'якотілість міністрів і слабкість МЗС. Люттю наповнює вени кров пролита в Донецьку і Харкові. Але не все так просто і трагічно. спитайте своїх знайомих - чи отримували вони запрошення на "військові збори". Скільки з них отримали повістки (а такі вже є). подивіться на військових комісарів - на їх очі і ви побачите, що вони давно не сплять спокійними снами. І явно недосипають. країна прокинулась і зараз є найзгуртованішою за всі роки незалежності.


У нас є досить сухопутних сил і техніки аби гідно відповісти агресору. Бракує щоправда авіації і ПВО. як не прикро, але це факт і з цим наразі складно щось вдіяти. Бойового духу в нас досить - тому спроба атаки на материкову Україну юним путінцям буде дорого коштувати. і отут є чм не найголовніший момент - сьогодні в Москві проти війни вийшли тисячі, але цього мало. Коли почнеться стрілянина, то в глибинку "матушки- Рассеї" повезуть цинкові гроби і тоді обиватель кричатиме, що "ми цісаря за два тижні звоюємо" - так вже було в 1914. Але кілька трун мало - вони лише розсердять середнього обивателя, нам потрібно, аби їх було багато-багато. Тоді росіяни прокинуться і скинуть "собірателя земель русскіх".
Ой, Ви мабуть скажете, що це жорстоко, бо росіяни нам брати - але коли брат твій хоче відібрати в тебе дім і перетворити на раба, то братство забувається: на початку ХХ століття серби і хорвати були братами, але потім останні спробували погратись в старшого і отримали Незалежну Державу Хорватію. Згодом була Балканська бійня 1991-1995 рр. і переможний наступ хорватсьих військових на сербську Крайну. Завтра, 16 березня, ми можемо втратити Крим, але наразі здобули значно більше - власну країну. Наша матір знову з нами - не той незрозумілий кавалок УРСР, а наша Мати. Єдина і неподільна - від Ужгорода і до Луганська, від Сяну і до Дону.
Я не люблю пафосу - скажу відверто не служив в ЗСУ, але як прийде повістка, то зброю до рук візьму. Не обіцяю, що буду мов Рембо валити "ісконніков" наліво і направо, але зроблю все від мене залежне. Ми зараз єдині, бо ніхто інший не буде битись за наш Харків і Львів. З Київ і Одесу, Донецьк і Рівне. Американці можуть допомогти нам зброєю і грошима - в них ще залишилось щось від тієї озброєної спільноти, яка змусила про себе говорити після Великої війни. Європа мабуть обмежиться баблом. Битись нам доведеться самостійно - ми зрештою боремось за власну країну.

Сьогодні Наддніпрянщина і Галичина стоять спина до спини. МИ єдині як ніколи - незважаючи на релігійні і політичні переконання і Волинь і Слобожанщина однаково озброюються. Південь і Північ насторожено чекають новин про переміщення техніки і солдат. Ми єдині. Наша віра - це свобода, наша віра - це Україна. Наша віра - це честь. Ми віримо, вони - лише покладаються на свою самовпевненість. А безвір'я ще нікому не додавало сил.

Date: 2014-03-15 08:56 pm (UTC)
From: [identity profile] filosoftka.livejournal.com
Ох як хочеться, щоб так воно і було - спина до спини, але зволікання наших полтиків справді добиває - минуло стільки часу, США свого посла моментально з Росії відкликали, а Україна що? - якась дуже вже обережна ця нова політика.

Date: 2014-03-16 07:26 pm (UTC)
From: [identity profile] karre2006.livejournal.com
маєм надію. зараз йде дуже дивна гра.

Date: 2014-03-21 03:45 pm (UTC)
From: [identity profile] filosoftka.livejournal.com
Ох, дуже. Нічого не розумію в цій грі, якась вона більше ніж подвійна і беруть сумніви, на кого ж грає кожен з гравців?

Profile

karre2006: (Default)
karre2006

August 2014

S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526 27282930
31      

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 21st, 2017 07:27 pm
Powered by Dreamwidth Studios