karre2006: (куцн)
[personal profile] karre2006
  Знаю багато кого дивує і обурює миролюбність нашого ліберального уряду. М'якотілість міністрів і слабкість МЗС. Люттю наповнює вени кров пролита в Донецьку і Харкові. Але не все так просто і трагічно. спитайте своїх знайомих - чи отримували вони запрошення на "військові збори". Скільки з них отримали повістки (а такі вже є). подивіться на військових комісарів - на їх очі і ви побачите, що вони давно не сплять спокійними снами. І явно недосипають. країна прокинулась і зараз є найзгуртованішою за всі роки незалежності.


У нас є досить сухопутних сил і техніки аби гідно відповісти агресору. Бракує щоправда авіації і ПВО. як не прикро, але це факт і з цим наразі складно щось вдіяти. Бойового духу в нас досить - тому спроба атаки на материкову Україну юним путінцям буде дорого коштувати. і отут є чм не найголовніший момент - сьогодні в Москві проти війни вийшли тисячі, але цього мало. Коли почнеться стрілянина, то в глибинку "матушки- Рассеї" повезуть цинкові гроби і тоді обиватель кричатиме, що "ми цісаря за два тижні звоюємо" - так вже було в 1914. Але кілька трун мало - вони лише розсердять середнього обивателя, нам потрібно, аби їх було багато-багато. Тоді росіяни прокинуться і скинуть "собірателя земель русскіх".
Ой, Ви мабуть скажете, що це жорстоко, бо росіяни нам брати - але коли брат твій хоче відібрати в тебе дім і перетворити на раба, то братство забувається: на початку ХХ століття серби і хорвати були братами, але потім останні спробували погратись в старшого і отримали Незалежну Державу Хорватію. Згодом була Балканська бійня 1991-1995 рр. і переможний наступ хорватсьих військових на сербську Крайну. Завтра, 16 березня, ми можемо втратити Крим, але наразі здобули значно більше - власну країну. Наша матір знову з нами - не той незрозумілий кавалок УРСР, а наша Мати. Єдина і неподільна - від Ужгорода і до Луганська, від Сяну і до Дону.
Я не люблю пафосу - скажу відверто не служив в ЗСУ, але як прийде повістка, то зброю до рук візьму. Не обіцяю, що буду мов Рембо валити "ісконніков" наліво і направо, але зроблю все від мене залежне. Ми зараз єдині, бо ніхто інший не буде битись за наш Харків і Львів. З Київ і Одесу, Донецьк і Рівне. Американці можуть допомогти нам зброєю і грошима - в них ще залишилось щось від тієї озброєної спільноти, яка змусила про себе говорити після Великої війни. Європа мабуть обмежиться баблом. Битись нам доведеться самостійно - ми зрештою боремось за власну країну.

Сьогодні Наддніпрянщина і Галичина стоять спина до спини. МИ єдині як ніколи - незважаючи на релігійні і політичні переконання і Волинь і Слобожанщина однаково озброюються. Південь і Північ насторожено чекають новин про переміщення техніки і солдат. Ми єдині. Наша віра - це свобода, наша віра - це Україна. Наша віра - це честь. Ми віримо, вони - лише покладаються на свою самовпевненість. А безвір'я ще нікому не додавало сил.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

karre2006: (Default)
karre2006

August 2014

S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526 27282930
31      

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 03:29 am
Powered by Dreamwidth Studios